Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz

Dějiny firmy Škoda Auto + popis jednotlivých modelů + něco navíc = škodaPS

PF 2011!!!
    21. 12. 2010  
Šťastné prožití vánočních svátků a mnoho štěstí do roku 2011
přeje čtenářům
Pavel PS


Fabia S2000
    19. 6. 2008   Škoda Motorsport
Po delší době mám jednu úplně senzační novinku! Vývoj ostré závodní verze Fabie pro kategorii S2000 se blíží do cíle. Sice není ještě rozhodnuto, zda se vzkřísí tovární tým, nebo budou Fabie S2000 prohánět soukromé týmy, vše se dozvíme pravděpodobně příští rok. Ze spekulací v mediích se ještě můžeme dozvědět, že první nasazení ostré fábky bude možná na letošní ...   více »


Výzkum dopravní bezpečnosti
    17. 1. 2008   bezpečnost vozidel
Škoda Auto ve spolupráci s Policii ČR, Hasičským záchranným sborem ČR a dalšími zainteresovanými složkami ministerstev vnitra, dopravy a zdravotnictví startuje nový projekt Výzkum dopravní bezpečnosti. Projekt je zaměřen na výzkum chování vozidel při reálných dopravních nehodách. Takto získané poznatky budou přímo aplikovány do vývoje současných i nově připravovaných automobilů. Výzkum se týká jen vozů do stáří tří let. Tato praxe je v Evropě běžné, u nás v Česku se teprve rozbíhá.


Opět prodejní rekord!
    17. 1. 2008  
Škoda Auto loni vyrobila a prodala 630 032 vozů, což je nejvíce v historii a továrna tak pokračuje v každoročním navyšování produkce (meziroční navýšení je o 14,5%). Továrna je tak nejdynamičtěji rostoucí značkou koncernu VW. Podíl na trhu v Evropě lehce vzrostl na 3,8%, ale největším růstem se může pochlubit trh v Číně. Nejprodávanějším modelem byla standartě Octavia (nové generace).


  starší úvodníčky »

Thanks you Colin & Nicky, it was nice dream ! ! !

Co je na stránkách k vidění?

Jsem veliký fanda mladoboleslavské Škoda Auto a těmito stránkami si plním jeden svůj sen...
předávací centrumJe tu popsána historie jedné z nejstarších automobilek na světě včetně nastínění jejích bohatých sportovních aktivit a vývoj jejího znaku. V sekci "O firmě" je vše možné, od textů o buduvách Škoda Auto, designových studií až po PS články týkající se mladoboleslavské továrny. Mým cílem není zde uvádět všechny aktuality, ale chci tu nastínit vývoj firmy a psát o zajímavostech více či méně spjatých se značkami Laurin & Klenent, Škoda Auto a Škoda Motorsport. Jak říkám: "informace dlouhodobého významu".
Naleznete zde vcelku podrobný popis technických údajů modelů od typu Škoda 1000 MB až po nejnovější Octavii a snad brzy přibudou stránky popisující vývoj a výbavu jednotlivých modelových řad a v plánu je i stručnější přehled většiny významných modelů.

 

 


škodaPS: "Od Laurin & Klement ke Škoda Auto"

Přidat k oblíbeným

Vyhledávání


powered by google.com  

obrazek

Volitený vzhled

Zvolte si barevnou variantu, podle vašeho vkusu
výchozí
bílý
1. generace
800 x 600
no styl (!)


Spřátelené weby


Nová pravidla - již od 1. 7. 2006

TOPlist


Nejlepší barva na třmeny pro RS?

zelená
(274)
červená
(61)
žlutá
(34)
modrá
(40)
nelakovat
(21)
hlasovalo 430 lidí
hlasujte kliknutím na příslušný graf
další ankety

http://tau-servis.czreklama

Copyright

Veškerý obsah stránek skodaPS.wz.cz je chráněn zákonem o autorských právech (č. 121/2000 Sb.), jehož porušením se vystavujete riziku trestního stíhání. S žádostí o případnou spolupráci se obracejte na mail autora. Tyto stránky nejsou nijak podporovány ani provázány se společností Škoda Auto a. s. více »


Jak se orientovat?

K navigaci slouží rozrolovávací menu v hlavičce stránky. Pro jeho správnou funkci musí být v MS Internet Exporeru (kvůli jeho nedokanalosti) zapnuta podpora JavaScriptů.


obrazek

Moje ikonky

moje ikonka, 24,4 kB

moje ikonka, 13 kB


 
 
  na začátek stránky  

Poslední úprava: 21. 12. 2010 TOPlist
© Pavel PS 2005 - 2024